Malatya İl Emniyet Müdürlüğünce operasyonlar düzenlendi

Malatya İl Emniyet Müdürlüğünce kentin huzur ve güvenliğinin devamlılığı ve sürdürülebilirliği kapsamında Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekiplerce çalışmalar düzenlendi. Çalışmalar kapsamında 33 saatlik güvenlik kamerası görüntüleri izlenerek şüpheli tespit edildi ve yakalandı.

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekiplerce mahalle bazlı şok ve sabit yol uygulamalar kapsamında yapılan çalışmalarda; 4,68 gr uyuşturucu madde ile 14 adet uyuşturucu hap ele geçirildi.

33 SAATLİK GÜVENLİK KAMERASI GÖRÜNTÜLERİ İNCELENDİ


Ayrıca; müşteki şahsı arayıp kendisini polis olarak tanıtıp akabinde İnönü Caddesindeki ikametine gelen şüpheli şahsa “5 adet altın bilezik ve 1 adet altın zinciri” teslim etmesi olayı ile ilgili incelenen 33 saatlik güvenlik kamerası görüntüleri sonucu şüpheli tespit edilerek yakalandı ve sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.


Sümerpark’ta müşteki şahıslara ait cep telefonunun kesici aletle gasp edilmesi olayı ile ilgili yapılan çalışmalarda şüpheli tespit edilerek gasp ettiği iki adet cep telefonu ile yakalandı sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

Vuslat TV kanalını canlı izlemek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.