Başkan Çınar, Melekbaba Mahallesindeki Yol Genişletme Çalışmalarını İnceledi

Melekbaba Mahallesinin TOKİ Konutları ve Gençlik Merkezi gibi dev yatırımlarla cazibe merkezine dönüşeceğini söyleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, bölgeye ulaşımı sağlayan yolların standartının yükseltip konforlu bir ulaşım ağına sahip olması için çalışmaların dört koldan devam ettiğini söyledi.

Melekbaba başta olmak üzere çevre mahallelerin yaşam seviyesinin yükselmesi noktasında son dönemlerde ciddi yatırımların yapıldığını belirten Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar,şunları aktardı.

Kuzey Çevre Yolu güzergâhında bulunan Melekbaba ve bölgedeki yerleşim alanlarının ilerleyen zamanlarda yoğun bir ilgi göreceğini dile getiren Başkan Çınar, sözlerine şöyle devam etti.

Yeşilyurt Belediyesine Melekbaba’da hizmete sunulacak dev yatırımlara verdiği desteklerden dolayı teşekkürlerini sunan Melekbaba Mahalle Muhtarı Ali Demir ise, “ Bugün gerçekten çok sevinçliyiz, mahallemize çok kıymetli yatırımlar kazandırılıyor. Deprem Konutları ve Gençlik Merkezimizin bulunduğu bölgedeki alt ve üst yapı yatırımları başta olmak üzere yolların açılması noktasında ilk günden beri imkanlar dahilinde kısa, orta ve uzun vadede Yeşilyurt Belediyemiz her türlü hizmeti yapıyor.dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.